Ones Again Riders ry 28.7.2012
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin lähtölista 26.7.2012 lk. 15:35
Luokka 3 - Kenttäkilpailu Vaativa B
Luokka 4 - Kenttäkilpailu Helppo luokka Kategoria 1 + H
Luokka 5 - Kenttäkilpailu Tutustumisluokka Kategoria 1 + H
Luokka 6 - Kenttäkilpailu Harrasteluokka Kategoria 2 + 1 + H

Luokka 3 - Kenttäkilpailu Vaativa B Alustava
Prix de Pharmaxin
16 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Jutta Koivula
Kilpailunjohtaja: Kirsi Oksanen
Tuomaristo
Tuomari H: Hanna Niskanen
Tuomari C: Jutta Koivula
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSukuHevosnro
 Sara HakalaCoquette La Belle
08:00Keravan Ratsastusseura ryConteur - Landclassic16
 Laura KoivulaHurricane Tw
 Tampereen Ratsastusseura ryHeraldik xx - Polany38
 Nina AuterinenDallas van't Goemanshof
 Pohjois-Karjalan Urheiluratsas 21
 Sari HaijanenKec Chocaholic
 Turun Seudun RatsastusurheilijChacoa - Ballysimon44
 Henrik WickströmUna
 Ratsastusseura Ork ryWetano - Maraton90
 Monna HietanenZimzalabim
08:35Lempi Racing Team ryRoyalist 101 - Zhban II101
 Sanna SiltakorpiBofey Bridge
 Tampereen Ratsastusseura ryBiggles - Distinctly North xx8
 Juuso HämeenniemiMajalis
 Järvi-Pohjanmaan Ratsastajat rLe Matin - Notorius xx58
 Kirsi OksanenBetina Beakley
 Ones Again Riders ryQuite Easy - Maraton6
 Juho LähteenmaaChaschat
 Karlvikin Ratsastajat ryChorch - Chapun12
 Iina JanhunenColibri
09:10Ratsastusseura Pikadorit ryCasanova - Premium14
 Paavo HuttunenFanta
 Ones Again Riders ryFas xx - Maru Ex Gavr30
 Laura KoivulaRiga
 Tampereen Ratsastusseura ryRathenow - Matcho x77
 Johanna ReunanenDaffodil's Flamenco
 Ratsastusseura Varsa ryCamiell-Flamingo Z - Robin Z19
 Kristiina PurdyChief
 Kuopion Ratsastajat ryChello I - Caretino13
 Sanna SiltakorpiAsam
09:45Tampereen Ratsastusseura ryGrey - Hamlet Go4
 
ylös

Luokka 4 - Kenttäkilpailu Helppo luokka Kategoria 1 + H Alustava
23 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Jutta Koivula
Kilpailunjohtaja: Kirsi Oksanen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSukuHevosnro
 Elina LuikkuZandor III
10:00Kuopion Ratsastajat ryRhodium - Burggraaf99
 Tiia MäntykoskiBronksas
 Jokelan Ratsastajat ryTuntematon Ori10
 Veera PeltokangasRosendorn
 Ones Again Riders ryRosenkönig - Florestan I80
 Ida BjörkmanTuli-Kisa
 Nykarleby Ridklubb RfRallaus - Pelimies87
 Tiia KoskelaVivaldi
 Pohjois-Päijänteen RatsastajatMurano - Ladalco96
 Ulla LehtolainenViolet G.
10:30Ääneseudun Ratsastajat ryIndorado - Continue95
 Noora KerminenPluto II
 Ratsastusseura Pikadorit ryParun - Flomingo68
 Anne-Mari VanhanenLacoste
 Mikkelin Ratsastusseura ryLeandro - Ricardo46
 Noora CederbergDaros
 Peuramaan Urheiluratsastajat rEgo - Sando Paso N24
 Minna LeppäläShanigan
 Peuramaan Urheiluratsastajat rLogan Brd 104 - Trombon81
 Laura NieminenFilister
11:00Bw Ratsastajat ryDzamir xx - Golem32
 Roosa KerminenTullybeg Sarah 190 C
 Ratsastusseura Pikadorit ryCommanding Hero - Atlantic Raven88
 Anu MattilaRhana Z
 Kuopion Ratsastajat ryRebel II Z - Noble Sire76
 Sari KettunenTähti Ohjus
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ryHilto - Resori89
 Sonja VirtanenWibius
 Riemuratsukot ryMaaik - Aragonit98
 Sanna SiltakorpiVespalotta
11:30Tampereen Ratsastusseura ryCesano II - Lauries Crusador xx94
 Saara PyykkönenFelans
 Sotkamon Ratsastusseura ryFons - Grafits31
 Nina AuterinenBizonder
 Pohjois-Karjalan Urheiluratsas 7
 Laura JalastoPimun Vilske
 Jokelan Ratsastajat ryVahto - Konna-Toimi67
 Minna KyröZinny's Annie 2504
 Jokelan Ratsastajat ryZinntaler Brd xx Sts - Octaaf102
 Elina LuikkuBallingowan Chelsea
12:00Kuopion Ratsastajat ry 5
 Tiia MäntykoskiKick Down
 Jokelan Ratsastajat ryLogan Brd 104 - Tammer Fors xx45
 Veera PeltokangasLucky-Girl
 Ones Again Riders ryLegato - Gvidons56
 
ylös

Luokka 5 - Kenttäkilpailu Tutustumisluokka Kategoria 1 + H Alustava
Prix de Agrimarket
28 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Jutta Koivula
Kilpailunjohtaja: Kirsi Oksanen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSukuHevosnro
 Paavo HuttunenBombastica II
12:45Ones Again Riders ryAraconit - Logan Brd 1049
 Tuomas VesaUptown Boy
 Lidrid-Team ryRoman Nature - Krack C91
 Anni RissanenLife Pur
 Kuopion Ratsastajat ryLosander - Courage48
 Eeva NiemiPrincess Sparkle
 Oulun Ratsastajat ryWind Dancer - Convoi71
 Juuso HämeenniemiHilan Vinka
 Järvi-Pohjanmaan Ratsastajat rVinkkara - Hilu37
 Kati KeskinenDarja Fust Strean
13:10Lempi Racing Team ryArioso Brd 98 - Gottward23
 Susanne Orelma-TörmänenUrsina
 Oulun Ratsastajat ryMontreux - Einstein92
 Varpu AsukasRopin Velmu
 Iisalmen Ratsastajat ryPulun-Poika - Ruutu-Poika79
 Heidi TolonenCorinessa K
 Sotkamon Ratsastusseura ryKansas Nld 86 - Domplatz 6817
 Kirsti RissanenGadfly
 Kuopion Ratsastajat ryGepatit (gepatits) - Guido33
 Leena LaaksoValodze
13:35Hevosseura Merihevoset ryRamses - Didzis93
 Linda EkrothLarioni's Lucky Boy
 Ypäjän Ratsastajat ryLarioni - Calypso III47
 Eerika IinattiRasker
 Oulun Ratsastajat ryViesker - Ero-Liippa75
 Minna KarppinenEasy
 Kentaurit 98 ryTuntematon Ori27
 Amanda SaastamoinenArmin
 Pielisen Ratsastajat ryAmper - Algus Ex Fazanas3
 Niina HotakainenNewton
14:00Oulun Ratsastajat ryKansas Nld 86 - Kaliber61
 Kirsi OksanenRikardo
 Ones Again Riders ryHermeli - Hilto78
 Paavo HuttunenDimarko
 Ones Again Riders ryDonnerbube II - Alamo25
 Salla AarioAmsterdamas
 Kuopion Ratsastajat ryTuntematon Ori1
 Tiina SalminenLivio
 Kuopion Ratsastajat ryLancer II - Contender50
 Sanna EngströmCasino G
14:25Iron Team Riders ryCaruso Gut - Volframas11
 Taina VesaMarilyn
 Lidrid-Team ry 60
 Iina JanhunenLikotos
 Ratsastusseura Pikadorit ryLiquid - Azett49
 Maija MustolaGrilett
 Rannikon Ratsastajat ryGril Pol - Eminent36
 Tiina JokinenPreester
 Kentaurit 98 ryPremium - Hiirik69
 Riikka KangasvieriSunrises Parade
14:50Kokkolan Ratsastajat ryRothschild J 63 - Kipr Su ox85
 Hanna HenrikssonLiwenius
 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7Linaro - Fernando51
 Satu KosunenZidane
 Kuopion Ratsastajat ryStanford Swe 89 - Zeus100
 
ylös

Luokka 6 - Kenttäkilpailu Harrasteluokka Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Prix de Horze
36 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Jutta Koivula
Kilpailunjohtaja: Kirsi Oksanen
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSukuHevosnro
 Natalia PeltokangasLotte V
15:30Perhonjokilaakson RatsastajatTuntematon Ori54
 Miia RoininenCorsatyna
 Oulun Ratsastajat rySaturn Z - Calypso II18
 Tiia MäntykoskiZz Toperi
 Jokelan Ratsastajat ryZapateado 128 - Elimcal xx103
 Samuli JärvinenLucky Boy II
 Lempi Racing Team ryLeubus - Canaris55
 Johanna HoskioI.P. Teema
 Kylmän Ratsastajat ryTeme - Suikku39
 Johanna PernuDanko
 Kajaanin Ratsastusseura ryDonnerbube II - Calando IV22
 Salla-Mari TuorilainenMaara
15:54Iisalmen Ratsastajat ryTuntematon Ori57
 Wiivi RöningObanda
 Kokkolan Urheiluratsastajat ryOmer xx - Gimalai xx63
 Sanna CorkSolomon
 Kiuruveden Ratsastajat ryLinkker - V.T. Valtteri82
 Hanna TaavitsainenDunmarra
 Golden Riders ryTuntematon Ori26
 Mareena FabritiusStarlett
 Tallitiimi Tt ryStalypso - Sandro84
 Sofia TolonenJade III 99 Rp
 Koljonvirran Ratsastajat ryDragoon - Mambo Moscan40
 Paavo HuttunenNuestron Frio
16:18Ones Again Riders ryAmerican Patrol xx G - Königin's Sohn Ks 6962
 Essi KerminenJolly
 Ratsastusseura Pikadorit ryFalcon - Escort41
 Nelli LaineRaritet
 Jokelan Ratsastajat ryRabat - Rubin xx74
 Susanna KurkinenPrince Of The Night
 Sotkamon Ratsastusseura ryEkeholms Bacardi 6 N - Priory Polish 3 NF70
 Elmiira KettunenPaddock's Williard
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ryJedidjan Rufus 14 W - Rotherwood State Occ64
 Sanna PeltolaProzaik
 Pohjois-Karjalan UrheiluratsasQuito Mb - Ogar72
 Riina VäisänenEllilän Aida 563 NF
16:42Sotkamon Ratsastusseura ryKotimäen Menuett My - Ekeholms Bacardi 6 N29
 Jenni TikkaParatrooper
 Pohjois-Karjalan UrheiluratsasPlayboy 107 - Parameter65
 Eerika IinattiLordalex
 Oulun Ratsastajat ryLordanos-Roi 132 - Landwind II B53
 Jaana KarttunenKasarmin Kauhu
 Kuopion Ratsastajat ryIlo-Ilmari - Johto-Tähti43
 Kirsi OksanenQuanita
 Ones Again Riders ryQuite Easy - Kaliber73
 Milla RantanenWhisper
17:06Tallitiimi Tt ryWeltcup Brd 78 - Extra Pride97
 Sanna SiltakorpiComtesse II
 Tampereen Ratsastusseura ryCoolidge - Saint Cloud15
 Monna HietanenPee-Peen Waltz Lady
 Lempi Racing Team ryWaltzman 110 - Piolun 7566
 Anni ImmonenKalimera II
 Golden Riders ryKateris - Weto42
 Elina LuikkuTeräs-Suikku
 Kuopion Ratsastajat rySuikku - P.T. Ritari86
 Saara PartanenStan
 Pielisen Ratsastajat rySeiron - Akiro83
 Milla HeikkinenAnna-Lena
17:30Iron Team Riders ryKonvoi - Koeningspark xx2
 Alma RaukovaaraLoesje Nld 1862
 Oulun Ratsastajat ryLandwind II B - Lector52
 Kristiina HonkoGilbert 84
 Lempi Racing Team ry 34
 Paavo HuttunenEbony Angel
 Ones Again Riders ryEarl - Amarillo28
 Tiia MäntykoskiDaisy K
 Jokelan Ratsastajat ryDon Frederico - Traunstein20
 Natalia PeltokangasGremlin Of Houston
 Perhonjokilaakson RatsastajatMoondelight Idefix 6 - Bengad Golygus35
 Miia RoininenMarieta
17:54Oulun Ratsastajat ry 59
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport